پرسشهای متداول

در این قسمت به تمامی سوالات شماپاسخ داده خواهدشد و این به جهت بالا بردن سطح کیفیت پرسشگری و خودکفایی کاربران و مشتریان می باشد . همچنین با هدف پاسخگویی مناسب پشتیبانان فنی ، مالی و فروش ایجاد شده است. بنابراین خواهشمنداست قبل از هر گونه استفاده از سایت ابتدا اینجا کلیک فرمایید.

قوانین سایت

این قسمت شامل تعهدات مدیر سایت به کاربران ، مشتریان و سایتهای مرتبط می باشد و بالعکس. بنابراین به طوری این موارد اتخاذ شده که حقوق طرفین لحاظ گردد. لذاخواهشمنداست قبل از هرگونه استفاده از سایت ابتدا اینجا کلیک فرمایید

شرکت نگین حساب توس

این شرکت از سال 1382 در حال خدمت رسانی به هموطنان عزیز می باشد. در طی این مدت با تحقیق وتوسعه برای ارتقای سطح کیفیت خدمت رسانی و دانش مجموعه اقدام به تغییر در شیوه ارائه خدمات کرده است .در حال حاضر  در زمینه های مدیریت مالی در دوره های کوتاه مدت و بلند مدت  موفق است ، مشکلات حاصل از امور مالی واداری در هر مقطع از فعالیت را بهبود می بخشد،نتیجه مطلوبی از اقدامات مربوط به بدهی های سازمانهای مختلف کسب کرده است ، با به روز کردن امور ثبتی و اداری شرکتها از تاخیر پاسخ  تسهیلات و مجوزها جلوگیری کرده است و در هر مرحله از کار همراه کارفرمایان بهترین روشها را مشاوره داده و هم اکنون برای یاری شما منتظر می باشد.

بیانیه حریم خصوصی

کلیه حقوق مادی و معنوی این درگاه متعلق به شرکت نگین حساب توس می باشد.

راههای ارتباطی

شماره تماس :    38444926-051

شماره همراه :     09353400019

شماره واتساپ:    09353400019

نشانی : مشهد- بلوار ارهنمایی- بین1و3- مجتمع زهره – طبقه 3 -واحد 15

Telegram
Instagram
فهرست