صدیف بدری سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در تشریح نشست عصر امروز کمیسیون متبوعش، اظهار داشت: یکی از دستورها بررسی نحوه اجرای حکم «ن» تبصره 9 بودجه 98 بود که با حضور رئیس سازمان امور مالیاتی کشور، نمایندگانی از وزارت دفاع و آستان قدس رضوی برگزار شد.

🔘 سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی ادامه داد: این حکم قانونی می‌گوید که مالیات وصولی آستان قدس رضوی،‌ شرکت‌ها و موسسات وابسته به نیروهای مسلح به مقاوم سازی مدارس و نوسازی مدارس کشور موظف شوند.

🔘 بدری بر همین اساس اضافه کرد: عملکرد این حکم قانونی را در جلسه امروز کمیسیون بررسی کردیم که بر اساس گزارش سازمان امور مالیاتی،‌ متاسفانه مالیاتی از این محل، وصول و پرداخت نشده است.

🔘 وی ادامه داد: نهایتا قرار بر این شد که با حضور سه نفر از اعضای کمیسیون عمران -که در کمیسیون تلفیق هم بودند- به همراه کارشناسانی از امور مالیاتی و آستان قدس رضوی و وزارت دفاع به صورت ریز، اسناد و مدارک و عملکرد مالی آستان قدس را بررسی کرده و رسیدگی نهایی شود که آیا واقعا عملکرد مالیاتی نداشتند یا وضعیت چطور بوده که این در حکم قانونی صفر آمده است؛ نهایتا هم اگر مشکلی بود در سال بودجه 99 اصلاح شود.

بازدیدها: 1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *