معاون تدوین، تنقیح و انتشار قوانین و مقررات معاونت حقوقی ریاست جمهوری گفت: سازمان امور مالیاتی کشور در زمینه تنقیح قوانین و مقررات اقدامات مثبت و ارزنده‌ای داشته و در این عرصه پیشتاز است.

🔘 به گزارش رسانه مالیاتی ایران، دکتر مهدی مهدی زاده در نشست مشترک با مسئولان سازمان امور مالیاتی کشور بر اهمیت تنقیح قوانین و مقررات کشور تاکید و خاطرنشان کرد: سازمان امور مالیاتی کشور در این زمینه پیشگام و پیشتاز است.

🔘 معاون تدوین، تنقیح و انتشار قوانین و مقررات معاونت حقوقی ریاست جمهوری افزود: تنقیح قوانین و مقررات یکی از مسائل بسیار مهم و ملی است که باعث شفافیت موضوع، کارآمدی نظام اداری و تحقق اصل حاکمیت قوانین می‌شود.

🔘 دکتر مهدی زاده افزود: تنقیح قوانین و مقررات مالیاتی برای فعالان اقتصادی و عموم مردم بسیار مهم و کلیدی است که سبب می‌شود دو طرف ضمن آگاهی یافتن از تکالیف و وظایف خویش، در چارچوب قوانین و مقررات حرکت کنند.

🔘 وی خاطرنشان کرد: خوشبختانه سازمان امور مالیاتی کشور، اولین دستگاهی است که به تنقیح قوانین و مقررات پرداخته و این نشان از آگاهی مسئولان این سازمان نسبت به اهمیت موضوع تنقیح است که جای تقدیر دارد.

بازدیدها: 1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *