در پی اتمام فرصت ثبت‌نام داوطلبان عضویت در شورای‌عالی جامعه، موضوع مجمع عمومی سه‌ساله‌ی مورخ ششم شهریور ماه سال جاری، به اطلاع کلیه‌ی داوطلبان می‌رساند براساس مقررات موجود اطلاع‌رسانی و تبلیغات تنها در دو هفته‌ی پایانی منتهی به مجمع امکان‌پذیر خواهد بود.
🔸بدین ترتیب، پس از اعلام اسامی نهایی داوطلبان از سوی مراجع نظارتی، از هشت صبح 22 مردادماه لغایت هشت صبح سه‌شنبه پنجم شهریورماه، داوطلبان مجاز به اطلاع‌رسانی برنامه‌ها و تبلیغ برنامه‌های خود خواهند بود.
🔸سازمان اداری جامعه‌ی حسابداران رسمی ایران به منظور مشارکت هرچه بیش‌تر اعضا در انتخابات، ایجاد شرایط برابر برای کلیه‌ی داوطلبان و رعایت بی‌طرفی در انتخابات، تمهیداتی در نظر گرفته است که براساس آن طی سه روز 26، 27 و 28 مردادماه کلیه‌ی داوطلبان به صورت یکسان طی نشست‌هایی حرفه‌ای از امکان ارائه‌ی برنامه‌های خود برای اطلاع کلیه‌ی اعضای جامعه در محل خود جامعه برخوردار باشند.
🔸علاوه بر آن، متن مکتوب و فایل‌های صوتی سخنرانی‌های اعضا در ایام یادشده به منظور آگاهی سایر اعضایی که در جلسات حضور نداشته اند از طریق کانال و سایت جامعه اطلاع‌رسانی خواهد شد.
🔸جزئیات برگزاری نشست‌های حضوری و تخصصی در این زمینه، قبل از آغاز رسمی تبلیغات انتخاباتی، به اطلاع اعضا رسانده می‌شود.

بازدیدها: 0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *