دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مازندران اعلام کرد: با اعلام نظر دیوان محاسبات استان مازندران مشخص شد که مبالغ ناچیزی برای تعداد اندکی (مجموعا 7 نفر) نیازمند محاسبه مجدد بوده و اصلاح شد.

🔘 به گزارش خبرگزاری فارس، روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مازندران در پاسخ به انتشار مطلبی در خبرگزاری با عنوان تخلف ۲ دانشگاه مازندران در اجرای معافیت مالیاتی حقوق اعضای هیات علمی و کارکنان ، توضیحاتی را از طرف محمد پنبه چی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه به شرح ذیل ارسال کرده است.

🔘 همان گونه که واضح است اصلاح ضوابط مالیاتی در قانون بودجه سال مورد اشاره، تفسیرهای مختلفی را در مورد نحوه اعمال آن در پی داشته است که در نهایت با اعلام نظر دیوان محاسبات استان مازندران مشخص شد که مبالغ ناچیزی برای تعداد اندکی (مجموعا 7 نفر) از مجموعه بزرگ کارکنان شاغل در دانشگاه علوم پزشکی مازندران نیازمند محاسبه مجدد و اصلاح پرداختی مالیاتی در همان سال مالی است، لذا بلافاصله محاسبه مجدد صورت پذیرفت و پرداختی لازم به حساب سازمان مالیاتی کشور در همان سال مالی انجام شد.

🔘 بدیهی است با توجه به عدم تخلف دانشگاه علوم پزشکی مازندران در این زمینه ، نحوه انعکاس صورت گرفته دقیق و درست نبوده است.

بازدیدها: 1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *