صدیف بدری نماینده مردم اردبیل و سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تهران پرس، در بیان جزئیات نشست عصر امروز کمیسیون متبوعش، اظهار داشت: نشست عصر امروز با حضور اسلامی وزیر راه و شهرسازی و معاونان وی برگزار شد.

🔘 وی افزود: در این جلسه با توجه به توضیحات وزیر راه آنچه که در حوزه اجاره بها مقرر شد در سریع‌ترین زمان عملیاتی شود، موضوع تعیین نرخ و قیمت برای متراژ مشخص در حوزه اجاره بهای مسکن بود.

🔘 سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بر اساس توضیحات وزیر راه اگر فردی این را مراعات کند از معافیت مالیاتی برخوردار می‌شود و در غیراین صورت معافیت‌های مالیاتی نخواهد داشت و مالیات از او اخذ می‌شود.

🔘 وی افزود: وزیر راه گفت که بر اساس ارزش منطقه‌ای ملک و دارایی افراد، نرخ و تعرفه مشخصی تعیین می‌شود که در صورت رعایت مالکان معافیت مالیاتی تعلق خواهد گرفت و اگر رعایت نکنند طبیعتا به او تعلق نگرفته و مالیات به صورت تصاعدی اخذ خواهد شد.

🔘 بدری ادامه داد: این‌ها مواردی است که در دستور کار وزارت راه و امور مالیاتی کشور است که شاید در چند هفته آینده این نتیجه دهد.

بازدیدها: 0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *