ماموران گمرک ایران در بازرسی از کالاهای ترانزیتی موفق به کشف و ضبط یک محموله بزرگ مشروبات الکلی شدند .
🔹این محموله ترانزیتی مشروبات الکلی که با هوشیاری ماموران گمرک شهید باهنر در گمرکات استان هرمزگان کشف شد شامل ۱۹۵ کارتن انواع مشروبات الکلی به تعداد ۲۹۰۸ بطری به مارک های ودکا و کینگ است .
🔹این مقدار مشروبات الکلی در قسمت انتهایی یک دستگاه کانتینر ترانزیتی و در داخل کارتن های گریس اختفاء و جاسازی شده بود و قاچاقچیان قصد داشتند تحت رویه ترانزیت خارجی به افغانستان اقدام به انتقال این محموله نمایند که با هوشیاری ماموران گمرک و به کمک دستگاههای کنترلی ایکس ری کانتینری این محموله شناسایی و کشف گردید .
🔹محموله یاد شده از سوی یک شرکت حمل و نقل بین المللی در رویه ترانزیت خارجی تحت عنوان لوازم یدکی مستعمل خودرو به مقصد افغانستان به گمرک اظهار شده بود که با توجه به ممنوعیت ورود و ترانزیت مشروبات الکلی از کشورمان و عدم اظهار مشروبات الکلی به استناد ماده ۲۲ قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز پرونده قاچاق تشکیل و تحویل مراجع قضایی گردید.

⭕️ماموران گمرک مرزی میلک در بازرسی از کامیونهای ورودی به کشور موفق به کشف و ضبط یک محموله شامل موادمخدر از نوع قرص ترامادول و سیگارشدند .
🔹به گزارش روابط عمومی گمرک مرزی میلک، مأموران این گمرک درحین بازرسی کامیونهای ورودی به کشور به یک دستگاه کامیون ورودی مشکوک شده و پس از بررسی‌های دقیق مقدار ۶۵/۲۰۰ ورق انواع قرص ترامادول، ۱۶۰/۰۰۰ نخ سیگار خارجی به مارک مور و ۲۹۳/۰۰۰ نخ سیگار خارجی به مارک اسی بلک را که به طرز ماهرانه ای در بالای کانتینر این خودرو جاسازی شده بود؛ کشف و مانع ورود آن به داخل کشور شدند.

بازدیدها: 0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *