ماموران گمرک دوغارون از یک کامیون ورودی ۱۱ کیلوگرم مواد مخدر از نوع هروئین را کشف کردند.
بر اساس این گزارش، ماموران سایت ایکس ری کامیونی گمرک دوغارون در حین اسکن و بازرسی کامیونهای خالی ورودی به کشور از یک کامیون تانکردار ايراني مقدار ۱۱ کیلوگرم مواد مخدر از نوع هروئین فشرده کشف کردند.

⭕️ماموران گمرک بازرگان در سالن مسافری این گمرک پس از مشکوک شدن به یک مسافر، با کنترل  و بازرسی چمدان این مسافر ، 4 کیلوگرم تریاک و حشیش را در چمدان او شناسایی و کشف کردند.
این مقدار مواد مخدر بسیار ماهرانه ، در آستری چمدان جاسازی شده بود.

⭕با انجام کنترل های گمرکی توسط ماموران گمرک و با هوشیاری مأموران حراست گمرک انزلی یک محموله پارچه و البسه قاچاق در گمرک منطقه آزاد انزلی به ارزش بیش از 34 میلیارد ریال کشف و ضبط شد .
ماموران گمرک منطقه آزاد انزلی‌ با کنترل دقیق خودروی مشکوک به محموله قاچاق، یک دستگاه تریلی حامل کالای قاچاق را شناسایی و طی یک عملیات ضربتی متوقف کردند.
در بازرسی از خودروی توقیفی، پارچه و البسه خارجی قاچاق شامل؛ انواع لباس، انواع تی شرت با تصاویر خاص ممنوع الورود و فاقد هرگونه مجوز گمرکی کشف و ضبط شد.

⭕️ماموران گمرک فرودگاه امام خمینی (ره) در بازرسی از یک بسته پستی حاوی پیراهن مردانه ۸۲ گرم مواد مخدر از نوع تریاک را کشف کردند.
ماموران گمرک با استفاده از اسکن بسته های پستی و مدیریت ریسک این مقدار مواد را کشف کردند که در لایه میانی یک پیراهن مردانه کادویی جاسازی شده بود.

⭕️با هوشیاری و اقدام به موقع پرسنل گمرک چذابه ۱۱۱ تُن آرد قاچاق که با هدف فروش در بازار کشورهای همجوار بارگیری شده بود، در این مرز کشف شد.
آردهای کشف شده در قالب سه محموله ۲۵، ۵۰ و ۳۶ تُنی بارگیری شده بودند ومحموله‌های مذکور بدون اظهار گمرکی در حال خروج از کشور در مرز چذابه توقیف شدند.

⭕️محمد اقوامی مدیرکل تعزیرات حکومتی استان آذربایجان غربی گفت: با گزارش مأمورین گمرک در مورد یک دستگاه خودروی مرسدس بنز تیپ E مدل 2002 که قبلاً از کشور خارج شده بود؛ در هنگام  ورود پس از ارزیابی و کنترل خودرو مشخص شد حدود 80 درصد خودرو مذکور شامل اتاق، سپرجلو و عقب ، کل موتور و گیربوکس تعویض شده است.

⭕️کارکنان گمرک مرزی میلک موفق به کشف 16000 لیتر سوخت قاچاق از کامیونهای خروجی از مرز شدند.
سرپرست این گمرک ضمن اعلام این خبر افزود: در پی تشدید نظارتها و بازرسی های فیزیکی کامیون های خروجی از کشور و با هوشیاری ماموران گمرک و عزم حداکثری همکاران مبنی بر جلوگیری از قاچاق کالاها ، در یک اقدام ضربتی مقدار 290 گالن 20 لیتری گازوئیل در جوف کالای صادراتی ظروف و حدود 1200 بطری 1/5 لیتری حاوی بنزین در جوف محموله تیرآهن جاسازی شده بود؛ کشف و جهت سیر مراحل قضایی تحویل دستگاههای ذیربط گردید.

⭕️ماموران گمرک فرودگاه امام خمینی پس از مشکوک شدن به چمدان یک مسافر و با استفاده از دستگاه ایکس ری به بازرسی آن اقدام کرده و موفق به کشف و شناسایی 11 کیلو و 800 گرم تریاک و 1 کیلوگرم ماری جوانا شدند. بر اساس این گزارش این مقدار مواد مخدر بسیار ماهرانه و در چندین قسمت ،در دو قوطی روغن و سه بسته چای جاسازی شده بود. پیش از این ماموران گمرک فرودگاه امام خمینی در عملیات های متعددی در وسایل مختلف از جمله تشک نوزاد، کرم های آرایشی، پوشاک و … موفق به کشف مواد مخدر شده بودند.

بازدیدها: 7

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *