عضو سندیکای لوله و پروفیل گفت: وقتی برخی مسئولان، متهم به فساد مالی هستند، چگونه من تولید‌کننده با دل خوش مالیات بدهم، وقتی دو نفر از هیئت رئیسه اتاق بازرگانی 6 ماه به خاطر مسائل مالی در زندان بودند چگونه این اتاق از دولت، برخورد با فساد را مطالبه کند.

? سید علی محمد ابوئی مهریزی با انتقاد از افزایش مالیات در بودجه سال ۹۸ گفت : مطابق تفکرات دولت، ما فعالان اقتصادی هیچ وقت اجازه ندادیم ضرر کنیم و هر سال باید به طور متوسط بیست درصد مالیات خود را بیشتر پرداخت کنیم. این درحالی است که دولت اول به سراغ بخش‌های شفاف جامعه مانند کارگران، کارمندان و تولیدکنندگان که حساب و کتاب‌های آنها کاملا مشخص است می‌رود و مالیات اخذ می‌کند در حالی که فرارهای مالیاتی زیادی داریم.

? عضو سندیکای لوله و پروفیل افزود: ما یک مدرسه ساختیم که هزینه آن ۵۰۰ میلیون تومان شد اما دولت آمد دیوار دور آن مدرسه را ساخت و بیش از این پول، هزینه کرد، وقتی این گونه فسادها را می‌بینیم به ما فشار می‌آید که چرا مالیات بدهیم؟ما هم نسبت به این مسائل دلسرد می‌شویم به همین دلیل پس از این اتفاقات تصمیم گرفتیم اجازه ندهیم در روند ساخت مدرسه، آموزش و پرورش ورود کند و صفر تا ۱۰۰ هزینه‌ها را خودمان پرداخت می‌کنیم. حتی حقوق و هزینه معلمان را خودمان می‌دهیم زیرا فهمیدیم که خدمت دولتی تبدیل به شمشیر دولبه شده است.

بازدیدها: 6

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *