این در حالی است که در این مدت سازمان امور مالیاتی کشور بدون رییس [ … ] آن هم در زمان انتهایی سال و آن هم در زمان حسابرسی مالیات های آخر سال باقی مانده است.

? تقوی‌نژاد که در تاریخ ۲۲ آذر ۱۳۹۴ با تایید هیات دولت که در آن زمان مدیرعامل بانک سپه بود به ریاست سازمان امور مالیاتی کشور منصوب شد، در دوران ریاست سازمان امور مالیاتی در انتخابات مجلس سال ۹۴ از حوزه تهران کاندیدا شد که صد و هفتاد هزار رای هم به دست آورد، در خرداد ۱۳۹۵ با حکم گودرزی وزیر ورزش و جوانان به عنوان عضو هیات مدیره جدید باشگاه استقلال هم معرفی شد که پس از چند روز با تأکید بر تعهدات کاری برای اجرایی شدن طرح جامع مالیاتی از هواداران تیم استقلال عذر خواهی کرد. [ تا اینکه ] در تاریخ ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ دکتر سعید نمکی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی سید کامل تقوی نژاد را به عنوان معاون توسعه مدیریت و منابع و همچنین سرپرست معاونت برنامه ریزی راهبردی و هماهنگی وزارت بهداشت منصوب کرد.

? اولین سوالی که در مورد این جابه‌جایی به ذهن می‌رسد این است که دلیل این جابه‌جایی در بالاترین مقام سازمان امور مالیاتی چیست و این تغییر چه پیامی دارد؟

? در مورد این تغییر، سوالات ابهام‌ برانگیز زیادی وجود دارد که باید هیات وزیران به آن پاسخ دهند، اینکه چرا تغییر رئیس سازمان مالیاتی باید قبل از انتخابات مجلس انجام شود و چرا درست در زمانی که فشار سازمان مالیاتی برای شناسایی دانه‌درشت‌ها و فراریان مالیاتی زیاد می‌شو،د ناگهان بالاترین مقام مالیاتی تغییر می‌کند؟

بازدیدها: 68

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *