روز گذشته خبری در خصوص انتصاب مدیرعامل [ رییس کل ] سابق سازمان امور مالیاتی به سمت معاون وزیر بهداشت منتشر شد؛ مساله‌ای که شاید طنز این روزهای سازمان مالیاتی و داستان فرار مالیاتی پزشکان باشد.

? داستان مالیات و پزشکان در یک سال اخیر بیشتر از قبل محل بحث و نقد بوده است. بسیاری از گزارش‌ها تایید می‌کند که مساله نبود کارتخوان در مطب برخی پزشکان هم به دلیل فرار مالیاتی است؛ چیزی که برخی معتقدند حتی تا باز کردن حسابی به نام منشی این پزشکان هم کشیده می‌شود.

? در این میان به نظر می‌رسد که پزشکان با یک شانس بزرگ روبرو شده‌اند؛ رفتن مدیرعامل [ رییس کل ] سابق سازمان مالیاتی به وزارت بهداشت! روز گذشته بود که خبر انتصاب رئیس پیشین سازمان مالیاتی به عنوان معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت منتشر شد.

? هرچند که شاید جابه‌جایی‌هایی از این دست در سیستم مدیریتی ایران چندان عجیب نباشد اما در عین حال می‌توان به طنز هم که شده می‌توان گفت با ورود رئیس پیشین سازمان مالیاتی به وزارت بهداشت، پزشکان با خیال راحت‌تری از مالیات فرار کنند و یک نفس آسوده بکشند. کسی که تا چند ماه قبل در نقش مقابل پزشکان حاضر شده بود، حالا وارد تیم مجموعه وزارت بهداشت شده است.

بازدیدها: 0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *