عبدالمحمد زاهدی ، استاندار قزوین روز شنبه در شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی که در استانداری قزوین برگزار شد، افزود: نواقصی در قوانین و مقررات مالیاتی مربوط به واحدهای تولیدی و صنعتی وجود دارد که می توان برای رفع آنها از طریق مصوبات شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی یا از طریق سازمان امور مالیاتی استان اقدام کرد.

? وی افزود:برای رفع برخی نواقص دیگر نیز می توان از طریق تعامل بخش خصوصی با اداره کل امور مالیاتی و اقتصاد و دارایی استان اقدام کرد که خوشبختانه همکاری خوبی در این زمینه در استان وجود دارد.

? زاهدی با اشاره به پیشنهاد شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی برای کاهش پنج درصدی مالیات از واحدهای تولیدی، افزود:این پیشنهاد چون جنبه کشوری و کلی دارد به نتیجه نخواهد رسید و بهتر است برای کمک به واحدهای تولیدی استان به دنبال پیشنهادهای کاربردی و عملیاتی دیگری بود.

? در ادامه این جلسه در خصوص آیین نامه اجرایی قانون چک برگشتی، کاهش نرخ مالیاتی شرکت های تولیدی، تحقق بخشودگی جرایم ماده ۱۹۰ قانون مالیات های مستقیم و ماده ۲۳ قانون مالیات بر ارزش افزوده واحدهای تولیدی و درآمدهای مالیاتی قزوین بحث و تبادل نظر شد.

بازدیدها: 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *