نماینده تالش، ماسال و رضوانشهر در مجلس درخصوص لایحه دائمی شدن قانون مالیات بر ارزش افزوده، اظهار کرد: این لایحه تا هفته آینده به هیئت رئیسه مجلس ارسال خواهد شد.

? محمود شکری در دیدار با مدیرکل امور مالیاتی استان گیلان، درخصوص لایحه دائمی شدن قانون مالیات بر ارزش افزوده، اظهار کرد: این لایحه تا هفته آینده از کمیسیون برای هیئت رئیسه مجلس ارسال خواهد شد.

? وی افزود: انتظار داریم لایحه مذکور قبل از بودجه در صحن علنی مجلس به صورت خارج از نوبت رسیدگی، تصویب و ابلاغ گردد.

? نماینده مردم شهرستان‌های تالش، ماسال و رضوانشهر در مجلس شورای اسلامی متذکر شد: تغییرات خوبی در قانون مالیات بر ارزش افزوده دیده شده است که منجر به شفافیت در پرداخت مالیات بر ارزش افزوده و در نتیجه عدالت مالیاتی خواهد شد.

? شکری اضافه کرد: با انجام این تغییرات مراجعه مودیان مالیاتی به ادارات مالیاتی کمتر خواهد شد و رسیدگی علی الراس به حداقل خواهد رسید؛ مگر برای افرادی که قانون را رعایت نکنند.

? وی با بیان اینکه مالیات بر ارزش افزوده در قانون جدید از تولیدکنندگانی که قانون را رعایت می‌کنند مطالبه نخواهد شد، گفت: پیش بینی شده است در صورتی که خریداران نهایی، فاکتور خریدشان را به سازمان امور مالیاتی ارائه نمایند بخشی از مالیات پرداختی برای تشویق به آنان عودت داده شود.

بازدیدها: 0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *