محمدرضا پور ابراهیمی در گفت وگو با خبرنگار اصناف ایران گفت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی بعد از تصویب کلیات لایحه نحوه استفاده، نگهداری و نظارت بر سامانه صندوق فروش موافقت کردند که این لایحه مجددا به کمیسیون اقتصادی برای بررسی بیشتر ارجاع شود.

? وی تصریح کرد: نمایندگان مجلس در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه) کلیات لایحه نحوه استفاده، نگهداری و نظارت بر سامانه صندوق فروش را با ۱۷۲ رای موافق، ۱۰ رای مخالف و ۳ رای ممتنع از مجموع ۲۱۰ نماینده حاضر در مجلس تصویب کردند.

? پور ابرهیمی اظهار کرد: این لایحه ۷ فصل و ۲۸ ماده دارد که در فصل‌های مختلف درباره تکالیف سازمانی این دستگاه و عرضه کنندگان صندوق فروش و ضمانت‌های اجرایی آن مباحثی مطرح شده است.

? وی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه زمان بررسی و تصویب این لایحه سال گذشته و قبل از اقدامات وزارت ارتباطات برای کارهای زیرساختی بود درخواست ارجاع مجدد لایحه برای بررسی بیشتر به کمیسیون را دارم.

? در نهایت نیز نمایندگان با ۱۶۰ رای موافق، ۳ رای مخالف و ۲ رای ممتنع از مجموع ۱۹۹ نماینده حاضر در مجلس با ارجاع لایحه نحوه استفاده، نگهداری و نظارت بر سامانه صندوق فروش به کمیسیون اقتصادی موافقت کردند.

بازدیدها: 0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *