مخبر ، رئیس ستار اجرای فرمان امام با بیان اینکه بدون استثنا مالیات تمام درآمدهایی که داشته‌ایم را پرداخت کرده‌ایم و خواهیم کرد، گفت: از پرداخت حقوق نگهبان گرفته تا تمام فعالیت‌های اقتصادی مالیاتشان را پرداخت کرده‌ایم.

? وی ادامه داد: در برخی از فعالیت‌ها که نیازی به پرداخت مالیات نیست یا اینکه اجرای آن پروژه‌ها می‌تواند جایگزین پرداخت مالیات باشد هم، مالیات پرداخت کرده‌ایم. برای مثال برای ساخت مدارس یا مساجد نیازی به پرداخت مالیات نیست اما مالیات تمام این پروژه‌ها را پرداخت کرده‌ایم. می‌توان راه های ساخته شده در مناطق محروم را جایگزین پرداخت مالیات کرد اما تا کنون اقدام به این کار نکرده‌ایم و مالیات تمام فعالیت‌های اقتصادی انجام شده را پرداخته‌ایم.

? وی افزود: در بنیاد برکت هم که یک تشکیلات غیر انتفاعی است برای یک ریال سودی که داشته باشیم هم مالیات پرداخت کرده‌ایم.

? مخبر تاکید کرد: در ستاد اجرای فرمان امام اول مالیات محاسبه شده را پرداخت می‌کنیم و بعد از پرداخت مالیات سایر هزینه‌ها را می‌پردازیم اگر 100 میلیارد تومان سود عاید ستاد شده باشد در ابتدا 25 میلیارد تومان مالیات سود را می‌پردازیم و بعد هزینه‌های دیگر پرداخت می‌شود.

? وی با بیان اینکه مالیات سال 96 را پرداخت کرده‌ایم، گفت: فرم اظهارنامه‌های مالیاتی را پیش از موعد تکمیل می‌کنیم. از سازمان امور مالیاتی بپرسید اگر ستاد اجرایی فقط در یک مورد مشمول معافیت‌های مالیاتی قرار گرفته باشد یا تاخیر در پرداخت مالیات داشته باشد، حاضرم دو برابر آن را بپردازم.

? رییس ستاد اجرای فرمان امام گفت: متاسفانه با انتشار این اخبار دروغ در حق نهادهای انقلاب اسلامی اجحاف می‌شود و عده‌ای بهانه به دست دشمن می‌دهند و این اخبار علیه نظام در چند برنامه در شبکه‌های ضد انقلاب پخش می شود، در حالی که دروغ محض است.

بازدیدها: 0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *