معاون هماهنگی های اقتصادی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام اعلام کرد این که تمامی فعالیت های اقتصادی ستاد مشمول پرداخت مالیات امام است، از پرداخت همیشگی این مالیات در زمان مقرر خبر داد.

سید مصطفی سید هاشمی معاون هماهنگی های اقتصادی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام در حاشیه جلسه کمیته اشتغال خوزستان در پاسخ به سؤال خبرنگاران مبنی بر معافیت مالیاتی ستاد اجرایی فرمان امام گفت: تمامی فعالیتهای اقتصادی ستاد مشمول پرداخت مالیات می باشد و ستاد اجرایی به اذعان مکرر مسئولین سازمان مالیاتی از مؤدیان خوب و خوش حساب مالیاتی می باشد و همیشه مالیات خود را در زمان مقرر پرداخت کرده است.

سید هاشمی افزود: همانگونه مسئولین سازمان مالیاتی در اصلاح خبر نادرست منتشر شده بیان کرد به استناد تبصره های ماده2 قانون مالیات های مستقیم، کلیه فعالیت های اقتصادی بنیادها و نهادهای انقلاب اسللامی و همچنین وزارتخانه ها و شهرداری ها به هر نحوی، مشمول پرداخت مالیات بوده و معافیتی ندارند. بر همین اساس ستاد اجراییفرمان حضرت امام، مالیات عملکرد کلیه فعالیتهای اقتصادی خود و همچنین کلیه مالیاتهای تکلیفی و ارزش افزوده را در سالهای گذشته پرداخت نموده است.

 

بازدیدها: 0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *