قائم‌مقام معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خوزستان در امور اقتصادی گفت: بوروکراسی اداری در امور مالیاتی بسیار بالا است در صورتی که با اندک مدیریت و ارتباط آبشاری در این مجموعه قابل حل است.

? یدالله مهرعلیزاده در سی‌امین جلسه گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی که در سالن شهید رجایی استانداری خوزستان برگزار شد، اظهار داشت: نظام جامع مالیاتی که پیاده شد، خوزستان یکی از استان‌هایی بود که ضعیف‌ترین عملکرد را به‌دلیل بوروکراسی حاکم در کشور و شرایط حاکم بر استان، داشت.

? وی ادامه داد: به همین دلیل، از سازمان امور مالیاتی استان درخواست داریم که تغییری در فرآیندهای کاری خود ایجاد کند تا حداقل بتوانیم استان را به چند استانی که شاخص‌های نظام جامع مالیاتی آنها مطلوب بوده، برسانیم.

? قائم‌مقام معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خوزستان در امور اقتصادی با بیان این‌که “سازمان امور مالیاتی استان را رصد می‌کنیم”، گفت: یک سری پیش‌شاخص‌های کلیدی عملکرد در استان داریم که این شاخص‌ها نیاز به بهبود دارند، باید در نیمه دوم امسال این مسئله ارتقا یابد.

? وی خاطرنشان کرد: بوروکراسی اداری در امور مالیاتی بسیار بالا است در صورتی که با اندک مدیریت و ارتباط آبشاری در این مجموعه قابل حل است.

? مهرعلیزاده با ابراز این‌که “نظام جامع مالیاتی را پیاده کرده‌ایم اما اوضاع بدتر شده است”، عنوان کرد: متأسفانه در افکار عمومی، نمودی از این مسئله وجود ندارد و اکثر مراجعان این سازمان ناراضی هستند و باید برای این مسئله فکری کرد.

بازدیدها: 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *