عضو کمیسیون شوراها در مجلس، گفت: در آخرین نشستی که به همراه آقای پورابراهیمی در همایشی با حضور فعالین اقتصادی داشتیم قول داده شد در ماده ۵۲ لایحه مالیات بر ارزش افزوده مناطق آزاد مستثنی شوند.

? ناصر شریفی در خصوص حمایت از فعالین اقتصادی در مناظق آزاد کشور، اظهار داشت: مشکلاتی در خصوص مناظق آزاد مخصوصا در حوزه مالیاتی وجود دارد که فعالین تجاری، بازرگانان، بازاریان و کسبه این مناطق با آن درگیر هستند.

? وی با تاکید بر اینکه فعالین اقتصادی،بازرگانان، سرمایه گذاران بخش خصوص و تجار مناطق آزاد کیش و قشم مشکلاتی مرتبط با لوایح مالیاتی دارند، عنوان کرد: یکی از این مشکلات مشمول قراردادن مناطق آزاد در لایحه مالیات بر ارزش افزوده بوده است که پیگیری‌هایی داشتیم و در آخرین نشستی که به همراه آقای پورابراهیمی در همایشی با حضور فعالین اقتصادی داشتیم قول داده شد در ماده ۵۲ مناطق آزاد مستثنی شوند که خبر خوبی برای فعالین اقتصادی بود .

? وی با بیان اینکه جلسات مکرری با کمیسیون اقتصادی و مرکز پژوهش‌ها برگزار کرده و نگرانی‌های فعالین اقتصادی را به گوش آنها رساندیم، تصریح کرد: معافیت مجدد فعالین اقتصادی در مناطق آزاد از پرداخت مالیات بر ارزش افزوده خبر خوبی برای آنها محسوب می‌شود.

بازدیدها: 6

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *