آغاز طرح استعلام و مفاصاحساب الكترونيكي و آنلاين ماليات پزشكان در استان

مدير كل امور مالياتي استان ايلام از آغاز طرح استعلام و مفاصا حساب ماليات پزشكان به صورت الكترونيكي و آنلاين به منظور پيشگيري از جرايم مالياتي خبر داد.

رضا اميدي در جلسه هم انديشي مديران مالياتي و اعضاي سازمان نظام پزشكي استان ايلام با اعلام اين مطلب اظهار داشت: تلاش ما حل مشكلات و تامين رضايت اقشار مختلف مؤديان مالياتي از جمله پزشكان به عنوان متوليان سلامت مردم و در عين حال رعايت حقوق دولت و اجراي

عدالت در صدور ماليات است.

وي با اعلام اينكه ماموران مالياتي تلاش مي كنند شرايط مختلف كاري پزشكان و كار كردهاي واقعي آنان را در نظر بگيرند، از آغاز طرح استعلام و مفاصا حساب ماليات پزشكان به صورت الكترونيكي و آنلاين به منظور پيشگيري از جرايم مالياتي خبر داد.

وي افزود: براي پزشكان تسهيلات و معافيت هاي مختلفي از جمله بخشودگي جرايم مالياتي با درصد بالا، عدم اعمال ضرايب درمانگاهي و اعمال نرخ صفر درمورد بيمه هاي تكميلي و بيمه هاي درماني جانبازان فراهم و اجرا شده است.

اميدي به جريمه كتمان درآمد غيرقابل بخشش اشاره كرد، تصريح كرد: مغايرت اعلام بيمه ها و عملكرد پزشكان، نوعي كتمان درآمد محسوب مي شود كه پزشكان بايستي در اين خصوص دقت لازم را داشته باشند.

بازدیدها: 9

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *